YUVARLAK GÖĞÜSLERE SAHİP OLMAK İÇİN 6 ÖNERİ

2 gün önce
YUVARLAK GÖĞÜSLERE SAHİP OLMAK İÇİN 6 ÖNERİ ...

Yuvarlak kalçalar yuvarlak göğüsler derken bu ara seksapeliteye taktığım doğrudur. Kadın dediğin seksi olur diye dolanıyorum bu aralar. Yalnız benim bu aralar dolandığım bu şeyi erkekler her saniye düşünüyor buna emin olabilirsiniz. O nedenle napıyoruz yuvarlak hatlarımıza dikkat ediyoruz ve dikkat çekiyoruz :P

Yuvarlak ve diri göğüslere sahip olabilmek için önerilerime kulak verin.

1.MASAJ

Yuvarlak göğüslere sahip olmanın temel kurallarından biri göğüslerinize düzenli yapacağınız masajdır. Uzun vadede göğüslerinizin büyümesinde de etkili olur. Ha üşeniyorum diyosanız kocanız da bunu seve seve yapabilir diye düşünüyorum. İşi Onun ellerine de bırakabilirsiniz.

2.SOĞUK SU

Duştan sonra mümkünse bütün vücudunuzu buz gibi soğuk suyla yıkarın dicem ama yapamıyorsanız en azından göğüslerinize soğuk su tutun. Bu göğüslerinizin diri ve yuvarlak kalmasında çok etkili olacaktır. Yuvarlak hattın şahı Marilyn buz dolu küvete girermiş etkiyi hayal edin ;)

3.BAKIM YAĞLARI

Birinci maddede masaj yapın demiştim ya bence o masajı biraz daha renklendirip mis kokulu göğüs bakım yağlarıyla yapabilirsiniz. Hem göğüs derisine iyi gelir hem masaj sayesinde göğüslerin diri ve yuvarlak kalmasına yardım eder.

4.UYKU POZİSYONU

Göğüslerinizin uzun süre diri ve yuvarlak kalmasını istiyorsanız göğüslerinizin üstüne değil sırtınızın üstüne yatmalısınız. Bunu ben yapabiliyor muyum diye sorarsanız zorlanıyorum ama en azından deniyorum.

5.EGZERSİZ

HEr gün 5 dakikanızı göğüs egzersizlerine ayırırsanız 1-2 aya kadar göğüslerinizdeki değişimi fark edeceksiniz.Özellkle pilates çemberini sıkarak yapılan hareketler efsane benden söylemesi.

6.DOĞRU SÜTYEN

Doğru sütyen kullanımı sağlığınız kadar göğüslerinizin dış görünümünü de etkiler. Gündelik hayatınızda seksi sütyenler yerine daha sağlıklı sütyenler kullanmanızı öneririm. Gece 5-10 dakika için ne giyerseniz giyin ne de olsa çıkacak :P

En güzel kaşlara sahip ünlüler ...

Galeriler

Bel çevresi yağlarından kurtulmak için 10 öneri ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook