POPODAKİ SİVİLCELERDEN KURTULMANIN 6 YOLU

2 gün önce
POPODAKİ SİVİLCELERDEN KURTULMANIN 6 YOLU ...

Hemen her kadının ve hatta erkeğin :P hayali pürüzsüz ve kaymak gibi bir popo. Sıkılık kısmına girmiyorum o konuda ne yapacağınızı zaten biliyorsunuz. Spor spor spor. Gelelim biz şimdi başımızın belası popoda çıkan sivilcelere.

1.HER GÜN DUŞ

Popodaki sivilcelere çözüm arıyorum diyorsanız bu konuda en büyük yardımcınız muhakkak temizlik. Her gün duş almaya özen gösterirseniz şikayetiniz azalacaktır.

2.KESE

Popodaki sivilcelerden kurtulmanın bir diğer yolu o bölgeye kese yapmaktır. Kese gözenekleri açacaktır ve bu sayede sivilce oluşumunu engelleyecektir.

3.KAHVE LİMON MASAJI

Daha önceleri sanırım kahve limon karışımının selülitlere iyi geldiğini yazmıştım. Bir taşla iki kuş vurun ve hem sivilcelerden hem selülitlerden kurtulun. 1 limon suyuna 1,5 yeyemk kaşığı yeterlidir.

4.PEELİNG

Peeling içerikli duş jelleri ve kremler kullanırsanız popo bölgesindeki ölü deriyi atmış olursunuz. Bu da kısa sürede cildin yenilenmesini ve pürüzsüz bir görünüm elde etmesini sağlar.

5.YAĞSIZ YAĞSIZ YAĞSIZ

Özellikle cilt problemi olanlara yağsız yemek yiyin demekten dilimde tüy bitti. Vücudunuz akneye müsaitse biraz dikkat be anacım. Kızartma yemezsen de ölmezsin. Ama kocan o popoyu görünce yerin dibine geçmek isteyebilirsin. Valla tercih sana kalmış.

6. BOL SU

Bol su içmek cildi ne kadar güzelleştiriyorsa popoyu da bir o kadar güzelleştiriyor. Günde 3 litre suyun altına düşmemenizi öneriyorum.

“Seni seviyorum” demenin 20 değişik yolu ...

Galeriler

100 kalori yakmanın 10 basit yolu ...

Galeriler

5 Kilo vermenin 11 pratik yolu ...

Galeriler

Erkeği kendine bağlamanın 15 yolu ...

Galeriler

Mutlu ilişkinin 5 yolu ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook