MÜKEMMEL POPOYA SAHİP OLMAK İÇİN 7 TAVSİYE

2 gün önce
MÜKEMMEL POPOYA SAHİP OLMAK İÇİN 7 TAVSİYE ...

Her kadının (ve erkeğin :P) hayali sanırım seksi bir vücuda sahip olmak. Seksi vücudun en belirgin öğelerinden biri de kuşkusuz şekilli, diri ve seksi popolar. Selülitsiz, yuvarlak, lolipop kıvamında kalçalara sahip olmak için tavsiyelerime kulak verin.

1.SQUAT

Seksi poponun ilk anahtarı kesinlikle squat. Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi squat kesinlikle mucize. Bildiğimiz çömelme hareketi. Video kanallarından nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Aman diim bele dikkat, özellikle beliyle ilgili problemi olanlar mutlaka doktora danışsın.

2.YÜRÜYÜŞ

Sıkı popoların bir diğer dostu da yürüyüş yapmak. Özellikle yürürken kalçanızı sıktığınızda 1-2 aya kadar farkını göreceksiniz.

3.PİLATES

Pilatesin bütün vücuda etkisi olduğu gibi tabii ki popo üzerindeki etkisi de yadsınamaz. Özellikle Ebru Şallı'nın selülit savarı bomba.

4.MOTİVASYON

Her şey illa fizik gücüyle olacak diye bir şey yok, insanın beyin gücüyle de neler başarabileceğiniz görmeniz adına pozitif düşünün ve kendiniz motive edici şeyler yapın. İrina Shayk'kın poposunu erkek arkadaşınızın nasıl hayranlıkla izlediğini düşünün (katil olmadan :P), kendinize seksi iç çamaşırları alın, dapdar yüksek bel jeanler giyin. Bunların hepsi zamanla daha çok çalışmanızı ve seksi bir popoya sahip olmanızı sağlayacaktır.

5.PEELİNG

Mükemmel popo deince akla illa sıkılık ve yuvarlaklık gelmesin. Şekli kadar dokusu da önemli olmalı bence. Yumuşacık, pürüzsüz, kaymak gibi bir popoya sahip olmak için mutlaka haftada 1 kez peeling yapın ve ölü derilerden arının.

6.BOL SU

Ne yapsak su içiyoru dediğiniz duyuyorum ama metabolizmayı hızlandırmak ve popodaki selülitlerden kurtulmak için bunu yapmak şart. Hem kezzap yut demiyorum ki ya alt tarafı günde 3 litre su iç diyorum. Bu da çok gelmesin. Çok rica ediyorum :P

7.DAR KIYAFETLER

Güzel bir popoya sahip olmak için öncelikle poponuzun öyle içinde yayıldığı kıyafetlerden vazgeçin ve mümkün olduğunca hatlarınızı belli eden dar kıyafetler tercih edin. Kalın kumaş tavsiyedir. Popo taş olmaya başladıkça kumaş incelebeilir ;)

1 dakikada mükemmel makyaj ...

Galeriler

10 ADIMDA MÜKEMMEL RANDEVU ...

Galeriler

4 HAREKETTE MÜKEMMEL EGZERSİZ ...

Galeriler

5 dakikada mükemmel gece makyajı ...

Galeriler

5 dakikada mükemmel makyaj ...

Galeriler

6 dakika içinde seksi bir göğüs dekoltesine sahip olun ...

Galeriler

6 parlak fikirle istediğiniz hayata sahip olmanın yolları ...

Galeriler

6.45 İnç Ekrana Sahip Wp 8.1'li Telefon ...

Galeriler

Altın orana sahip 10 ünlü ...

Galeriler

Ayşe'ye babası sahip çıktı ...

Galeriler

"Model olmak için 'iskelet kadın' olmak gerekmez!" ...

Galeriler

"Mutlu ve huzurlu olmak bana yeter" ...

Galeriler

"Süper kadın" olmak ya da olmamak ...

Galeriler

40 kadınından biri olmak istiyorum! ...

Galeriler

80'lerde Çocuk Olmak ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 1 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook