KUSURSUZ BİR VÜCUDA SAHİP OLMANIN 10 TEMEL KURALI

2 gün önce
KUSURSUZ BİR VÜCUDA SAHİP OLMANIN 10 TEMEL KURALI ...

Kadının da istediği kusursuz bir vücut, erkeğin de istediği kusursuz vücut! :P hal böyleyken bu konuya daha fazla eğilme kararı aldım ve araştırmalarım sonucunda bu altın kurallara ulaştım. Size sadece uygulamak kaldı  ;)

1.BOL SU

Kusursuz bir vücuda sahip olmanın en temel kurallarından biri kesinlikle bol su içme. Su kan dolaşımını hızlandırarak daha pürüzsüz bir tene sahip olmanızı sağlar. Vücudu pisliklerden arındırır ve cildinizin ışıldamasına yardımcı olur. O zaman ne diyoruz parıldamak için su içiyoruz ;)

2.KARDİO

Hep aynı şeyleri yazıyosun dediğinizi duyar gibiyim ama bunları aklınıza sokamadım maalesef. Anlayana kadar yazmaya devam edicem. Sporsuz asla ve asla kusursuz bir vücuda sahip olamazsınız üzgünüm. Haftada en az 3 gün ;)

3.ESNEME

Spor dediysem stretching olmazsa olmaz. Kaslarınızın top top değil de ince uzun olmasını istiyorsanız spordan sonra mutlaka esneme hareketlerini yapmalısınız. Mükemmel ve seksi bir vücuda sahip olmak için bu şart.

4.3 BEYAZ

Kusursuz vücut için 3 beyazdan kesinlikle kaçınmalısınız demicem. Bu bazılarımız için mümkün değil biliyorum ama en azından azaltmalısınız. Bunun başka oluru yok ;)

5.METABOLİZMA

Metabolizmanızı hızlandırmadan da kusursuz bir vücuda sahip olmanız çok zor. Matabolizmanız hızlansın ki kan dolaşımınız hızlansın, kan dolaşımınız hızlansın ki daha diri bir vücuda sahip olun ;)

6.SQUAT

Spor dedim ama squatı çok ayrı bi yerde tutmam gerektiğini düşündüğüm için ayrı bir madde yapmaya karar verdim. Kesinlikle kusursuz bir kalça ve kusursuz bacaklar için squat şart ;)

7.TAKİP

Vücudunuzdaki değişimi an an takip edin. İster fotoğrafla ister tartıyla ister de metreyle gelişmeleri yakından izlerseniz bu sizin yolunuzda sağlam ilerlemenizi ve kusursuz bir vücuda adım adım yaklaşmanızı sağlar.

8.MUTLULUK

Hiç kuşkusuz mutlu olmak kadar bir kadını güzel ve kusursuz gösteren başka bir şey yok. Mutlu ve pozitif olduğunuzda teniniz güzelleşir, ışıldarsınız. Hem insan mutlu olduğunda daha da bir dikkat eder kendine. Alın size dolaylı yoldan kusursuz bir vücut ;)

9.İNANÇ

Believe..

Kesinlikle ve kesinlikle sadece kusursuz vir vücut için değil hayatınızda ne isterseniz isteyin öncelikle ona sahip olacağınıza inanın. İnancınızı ve umudunuzu asla kaybetmeyin. Bu sandığınızdan çok daha önemli.

10.PİLATES

Benim vücudumu yeniden tanımama sebep olan ve hayatımı değiştiren mucizevi pilatesi en sona saklamak istedim. Bana güvenip 2-3 ay pilates yapın ve farkı görün. Daha da bir şey demiyorum ;)

En güzel kaşlara sahip ünlüler ...

Galeriler

Anne olmanın kaotik ama tatlı anları ...

Galeriler

Aşkta mutlu olmanın 10 kuralı ...

Galeriler

Bakımlı erkeklerin vazgeçemeyeceği 12 temel ürün ...

Galeriler

Aşkta mutlu olmanın 10 kuralı ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook