EN MODA 7 MAKYAJ TRENDİ

2 gün önce
EN MODA 7 MAKYAJ TRENDİ ...

Makyaj trendleri her zaman biz kadınlar için önemli olmuştur. Modayı nasıl takip ediyorsanız makyaj stillerini de o şekilde takip edin.  Çekici bakışlar ve kırmızı dudaklar her zaman favori olmuştur. Bakalım son moda trendler arasında neler var.

1)KIRMIZI DUDAKLAR

Kırmızı dudaklar her zaman biz kadınların vazgeçilmezleri arasında. Bu sezon rujlar tamamen kırmızı üzerinde yoğunlaşmış durumda. Kırmızının her tonu açığı koyusu, matı parlağı, pembeye mercana çalanı seçeneklerimiz arasında. İlla ki biri sizi anlatıyordur.  Seçin sürün ve ortalığı kasıp kavurun…

2)KEDİ BAKIŞLAR

Hangi kadın kedilerin ki gibi ucu yukarıya kıvrık güçlü bakışlı gözler istemez ki. Bunu yapmak artık eylinerlarla ve malzemelerle artık bizlerin elinde. Eyeliner kullanmayı öğrenin ve mümkün olduğunca çizgiyi uzatın hatta çift çizgi kullanarak göz kenarına kanat yapın.  Makyajınızı koyu tonlardaki farlarınızla zenginleştirin.

3)GÜÇLÜ KAŞLAR

Bu sezon kalın ve doğal kaşlar moda. İnce ip gibi kalem kaşlar artık geçmişte kaldı. Kaşlarınızı düzenli bir şekilde inceltmeden alın. Kaş kalemleri yardımıyla dolgunluğunu arttırın. Kalın kaşlar daha iddialı ve güçlü bakışları beraberinde getirecektir.

4)BRONZ YANAKLAR

Doğal ışıltılı sportif görünen yanaklar bu sene de vazgeçilmez trendler arasında yerini aldı. Işıltılı şeftali tonlarında allık tercih ederek yanaklarınıza birer güneş öpücüğü kondurabilirsiniz. Hafif bir ışıltı için elmacık kemiklerinin tam üstüne uygulayabilirsiniz.

5)ŞEFFAF PUDRA

Yüzümüzde ki kusurları kapatan ve neredeyse görünmez olan pudra tüm kadınların kurtarıcısı olsa gerek. Makyajınızdan önce şeffaf pudra kullanarak hem pürüzsüz bir yüzey elde etmiş olursunuz hemde doğal bir canlılık kazanmış olursunuz. İnce bir parlaklık elde etmek içinse krem kıvamında ürünler tercih edin.

6)SÜSLEMELER

Profesyonellerin makyajlarına dikkat ettiyseniz son zamanlarda makyaj da kullandıkları bezemeleri fark etmiş olmalısınız. Göz etrafında kullanılan damlalar ufak motifler makyajınıza egzotik bir hava katacaktır.

7)DUMANLI GÖZLER

Sanırım biz kadınlar seksi ve derin bakışlardan vazgeçemeyeceğiz.  Oldukça iddialı olan ve cesaret gerektiren bu makyajı siyah ve gri tonlarındaki farlar yardımıyla yapabilirsiniz. Denemeye değer!

En moda erkek tişört modelleri ...

Galeriler

Moda yazarımız Sibel Oktay'ın renkli düğünü ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook