ELLERİN GÜZEL KOKMASI İÇİN 6 TAVSİYE

2 gün önce
ELLERİN GÜZEL KOKMASI İÇİN 6 TAVSİYE ...

Bu aralar 6 sayısına taktığımı zannedebilirsiniz ama inanın öyle denk geliyor. Şimdi sizlerle ellerinizin güzel kokması için yapmanız gerekenlerden bahsetmek istiyorum.

1.DÜZENLİ YIKAMA

Şimdi ellerim güzel koksun diyorsanız temiz tutmak zorundasınız arkadaşım. Saatlerce yıkanmayan el güzel kokmaz bu bir gerçek.

2.PEELİNG

Ellere yapılan doğal peelingler cilt üstünde ölü deriyi atar kokuya neden olan bakteri oluşumunu engeller. Erkek arkadaşınızın ellerinizi koklaya koklaya öpmesini istiyorsanız bunlara kulak verin.

3. YEMEKLERE DİKKAT

Sarımsak,soğana her ne kadar ülke olarak bayılsak da kokusu pek de hoş olmuyor. Bu nedenle doğramayı bırakın önemli buluşmalardan önce yemeyin. Saatler sonra kokusu geçse de ellerde kalıyor. Aman aman.

4. KREMLER

Ellerin güzel kokması için kremlerden yardım alabilirsiniz. Yağlı vıcık vıcık kremler kullanın sürekli demiyorum ama kreminizin kokusuna da bi zahmet dikkat edin.

5.KOLONYA

Özellikle bebe kolonyoları kadar ellere yakışan başka koku bilmiyorum. Biraz hileden bir şey olmaz bir süre sonra o koku sizin kendi kokunuz olur çıkar ;)

6.TIRNAK TEMİZLİĞİ

Uzak bir ihtimal de görünse uzun tırnakların iyi temizlenmemsi de ellerinizin kötü kokmasına neden olabilir. Bu nedenle uzun tırnaktan uzak durun hanımlar artık modası da geçti neyi zorluyosunuz anlamış değilim. Lütfen vazgeçin.

Bunları yapın ve ellerinizle partnerinizi başını döndürün :P

Not: Amerikan dergisi cümlelerini araya serpiştirmeyi seviyorum :)) Arkadaşım biz bir defa partner demiyoruz ya! Çevirilere bari dikkat ;)

Bekar kadınlara 9 altın tavsiye ...

Galeriler

Dr. Ender Saraç'tan kilo verdiren 12 altın tavsiye ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook