DOLGUN DUDAKLARA SAHİP OLMAK İÇİN 7 ÖNERİ

2 gün önce
DOLGUN DUDAKLARA SAHİP OLMAK İÇİN 7 ÖNERİ ...

Kadınsılığın simgelerinden sayılan dolgun dudaklara sahip olmak istemeyen kadın yoktur zannediyorum. Erkeklerin bayıldığı ölüp bittiği köfte dudaklar için birkaç öneri paylaşmak istiyorum sizlerle, yalnız şunu unutmayalım bu yöntemler mucize değil beklentiyi ayarında tutmak lazım ;)

1.KALEM MASAJI

Yıllar önce yüz yogası yapan bir kadından gördüğüm bu yöntem gerçekten etkili kızlar. Yuvarlak gövdeli bir kurşun kalemi dudaklarınızın arasına koyuyorsunuz ve yuvarlamaya başlıyorsunuz. Hergün birkaç dakika yaparsanız uzun vadede kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

2.VİCKS

Bu yöntemi henüz yeni duydum. Nurgül Yeşilçay'ın dudaklarının sırrı yazımdan da göreceğiniz üzere vicks dudaklara geçici bir şişkinlik sağlıyor. Kalıcı bir sonuç doğurduğunu söyleyemem ama günü kurtarır.

3.FIRÇALAMA

Dudaklarınızı haftada birkaç defa diş fırçasıyla fırçalarsanız da kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde edebilirsiniz. Çok zor değil bence yapılır mı evet yapılır ;)

4.PEELİNG

Tıpkı cildimiz gibi dudaklarımızın da ölü deriden arındırılmaya ihtiyacı var. Bunun için özellikle esmer şekerle peeling yaparsanız daha pürüzsüz ve dolayısıyla daha dolgun görünen dudaklara sahip olursunuz.

5.TARÇIN YAĞI

Henüz denemediğim ama işe yaradığını birçok kişiden duyduğum tarçın yağını da sizlerla paylaşmak istedim. Akşam yatarken veya sabah uyandığınızda dudaklarınıza sürüyorsunuz ve etkisini kısa sürede gösteriyor. Kalıcı olduğunu zannetmiyorum o ayrı. Özel günlerde denenebilir.

6.MAKYAJ HİLELERİ

Dudaklarınız ne yaparsanız yapın dolgunlaşmıyor mu o zaman sizde biraz hileye başvurabilirsiniz. Dudak kenarlarına kalem çekin ne biliyim rujdan önce fondöten uygulayın. Kesinlikle işe yarar ;)

7.ACI BİBER

Evet yanlış duymadınız kadınların güzellik uğruna yaptığı manyaklıklardan biri daha :) ama işe yarıyor mu evet yarıyor. Kısa süreli dolgunluk için dudaklarınıza acı biber sürün ve bırakın yansın ;)

Dolgun mankenler defilesi... ...

Galeriler

En güzel kaşlara sahip ünlüler ...

Galeriler

Bel çevresi yağlarından kurtulmak için 10 öneri ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook